Het harmonieorkest van Volharding Dinteloord tijdens het vorige week vrijdagavond gehouden Havenconcert dat dit keer vanwege de slechte weersomstandigheden in Het Dorpshuis plaatsvond. Foto: Marielle de Visser
Het harmonieorkest van Volharding Dinteloord tijdens het vorige week vrijdagavond gehouden Havenconcert dat dit keer vanwege de slechte weersomstandigheden in Het Dorpshuis plaatsvond. Foto: Marielle de Visser
dinsdag 22 september, 16:30

Volharding Dinteloord liet zich van haar beste kant horen tijdens het ‘Havenconcert’

DINTELOORD - De verwachting van slecht weer deed de organisatoren van het jaarlijkse ‘Havenconcert’ van Volharding Dinteloord wijselijk besluiten om deze keer niet te kiezen voor de sfeervolle locatie aan de Dinteloordse haven, maar voor de geborgenheid van het Dorpshuis. Een goed besluit, gezien de uiteindelijke weerssituatie. Het werd een gezellige muzikale avond, waarbij de verschillende onderdelen van de muziekvereniging zich van hun beste kant lieten horen. Volharding kijkt met plezier terug op het concert dat vrijdagavond 18 september plaatsvond.

Tijdens de avond traden zowel de opleiding als het Harmonieorkest van de muziekvereniging op. Daarnaast werden verschillende nummers gezamenlijk gespeeld, waardoor jong en oud samen muziek konden maken. De sfeer zat er vanaf het begin goed in en het publiek genoot zichtbaar van de afwisselende optredens. De presentatie van de avond was opnieuw in vertrouwde handen van Ilse Laros. Op professionele en enthousiaste wijze praatte zij de verschillende onderdelen van het programma aan elkaar.

Afscheid voorzitter

Een bijzonder moment tijdens de avond was het afscheid van voormalig voorzitter Theo Bouman. Hij is helaas genoodzaakt om zijn functie als voorzitter neer te leggen. Waarnemend voorzitter Alex van Tilburg sprak Theo Bouwman namens de vereniging toe en bedankte hem voor zijn jarenlange inzet. Volharding Dinteloord is hem enorm dankbaar voor de manier waarop hij zich al die tijd voor de vereniging heeft ingezet. Hij stond ook altijd klaar met een luisterend oor en was in voor een gezellig praatje.

Zilveren bondsspeld

Ook werd Stanley van Aken tijdens deze speciale avond in het zonnetje gezet. Hij is inmiddels maar liefst 25 jaar lid van muziekvereniging Volharding Dinteloord. Wethouder Ed Hobo was aanwezig om hem de zilveren KNMO speld te overhandigen. Een mooie mijlpaal die uiteraard niet onopgemerkt voorbijging.

Zeer geslaagd

Al met al kan de muziekvereniging terugkijken op een zeer geslaagd Havenconcert, waarin muziek, gezelligheid en saamhorigheid centraal stonden. Volharding Dinteloord bedankt alle bezoekers, gastspelers, vrijwilligers en in het bijzonder al haar sponsoren (Keurslager Littooij - Van Tilburg Groep - Lyfter - AH Dinteloord en het Dorpshuis) voor hun ondersteuning. Dankzij hun betrokkenheid kan de vereniging blijven investeren in muziek, opleiding en de volgende generatie muzikanten.

Door: Marielle de Visser

Het opleidingsorkest van Volharding Dinteloord onder leiding van dirigent Joost van Gastel. Foto: Marielle de Visser
Onder toeziend oog van wethouder Ed Hobo overhandigt waarnemend voorzitter Alex van Tilburg de bij de bondsspeld horende oorkonde aan Stanley van Aken, die de muziekvereniging al 25 jaar als lid versterkt. Foto: Marielle de Visser

Uit de Steenbergse Courant