De winnaar van de koningsverschieting en de top 3 van de reguliere competitie. V.l.n.r. Corné Cools, Ronny Loos, Janus Dam en Maurice van Boven. Foto: Jeroen Havermans
De winnaar van de koningsverschieting en de top 3 van de reguliere competitie. V.l.n.r. Corné Cools, Ronny Loos, Janus Dam en Maurice van Boven. Foto: Jeroen Havermans
zaterdag 3 oktober, 10:00

Ronny Loos pakt titel bij Kruisboogschietvereniging Nieuw-Vossemeer

NIEUW-VOSSEMEER - Met maar liefst 514 punten heeft Ronny Loos dit seizoen de titel bij Kruisboogschietvereniging Nieuw-Vossemeer op zijn naam geschreven. Daarmee bleef hij Janus Dam (298 punten) en Maurice van Boven (231 punten) ruim voor. De verdere top 10 werd gevormd door Remon Baten (4), Jeroen Keijzers (5), Joost Kantborg (6), Corné Cools (7), Jeroen Havermans (8), Ad Cools (9) en Arian de Nijs (10).

Naast de reguliere competitie vond eerder dit jaar ook de jaarlijkse koningsverschieting plaats. Daarbij wist Corné Cools de titel van koning te veroveren. Als winnaar ontving hij de wisselbeker en mag hij deze titel bij aanvang van het nieuwe seizoen verdedigen.

Het nieuwe seizoen van de kruisboogschietvereniging gaat begin april 2027 van start. Vanaf dat moment worden er eens per twee weken wedstrijden geschoten op de baan aan de Kortendijk in Nieuw-Vossemeer, deze vinden plaats op zondagochtenden vanaf 10:00 uur. De vereniging nodigt belangstellenden van harte uit een kijkje te komen nemen en kennis te komen maken. 

Uit de Steenbergse Courant