Afbeelding
zondag 14 juni, 10:00

Enthousiaste reacties bij optreden Die Vaertsingers op het Middelburg Korenfestival

WELBERG - Vanaf december heeft dirigent Walter Siol de Vaertsingers klaargestoomd voor een optreden tijdens het Middelburg Korenfestival dat afgelopen weekend 6 en 7 juni is gehouden. Het koor verzorgde met ook vaste pianist Hikmet Bilalov twee optredens in de St. Augustinuskerk met zijn goede akoestiek en mocht zich verheugen op een groot en enthousiast publiek.

Op het Vaertsingers-repertoire stonden stukken uit musicals zoals ‘Als wij Niets doen’ uit de Soldaat van Oranje en ‘I could have danced all night’ uit My Fair Lady. Het nummer ‘The Rose’ van Hovestad en Dam oogstte eveneens succes, waardoor het koor met plezier op het festival terugkijkt. Hun dag werd afgesloten met een bezoek aan andere deelnemende koren en vervolgens lieten de zangers zich een hapje met drankje goed smaken.

Vijftigjarig jubileum

Die Vaertsingers gaan zich nu voorbereiden op de viering van hun 50-jarig jubileum, dat volgend jaar op 18 april plaatsvindt. Naar aanloop van hun jubileumconcert verzorgt het koor nog een aantal activiteiten. Ook willen Die Vaertsingers nieuwe leden werven en wordt er gedacht aan de oprichting van een kinderkoortje.
Iedere maandagochtend verzamelt het koor zich in gemeenschapshuis De Vaert op de Welberg, waar vanaf 10:00 uur wordt gerepeteerd. Belangstellenden worden daarbij van harte uitgenodigd om de sfeer en het zangplezier binnen het koor te ervaren.

Uit de Steenbergse Courant