Stonemountain Runners zijn moe maar zeker ook voldaan
ROPARUN - Het zit er op, de 35e editie van de non stop estafetterun tussen Clastres en Rotterdam. Minette van Duijn geeft - nu zij en het hele team van Stonemountain Runners weer terug zijn op hun thuisbasis en ze zich klaar maken voor een hopelijk goede nachtrust - een laatste update.
Minette: “De Stonemountain runners zijn de laatste nacht goed doorgekomen.
De doorkomst in Steenbergen was een feest, ons team heeft het enorm gewaardeerd dat zoveel mensen hun wekker hadden gezet om ons te onthalen en dat extra zetje in de rug te geven voor de laatste 2 etappes naar de Coolsingel in Rotterdam.
Huldiging
Oud lid Joost verraste Ineke en Patrick omdat zij beide 15 jaar lid zijn van de Stonemountain runners.Na deze huldiging vervolgde Team A de tocht verder voor hun laatste etappe.De laatste wissel vond plaats vlak voor Oud Beijerland en team B is vanmiddag rond 15.00 uur over de finish gekomen in Rotterdam.
Warm onthaal
De laatste etappes waren een aaneenschakeling van versierde straten en ontzettend veel mensen langs de kant.
Alle teams werden in de verschillende dorpen zeer warm onthaald met muziek, water, snoepjes, fruit, verkoelende sproeiers, luid applaus en aanmoedigende woorden. Ook waren er momenten van bezinning waarbij we door een kerk liepen/fietste waar we een kaarsje aan konden steken voor een dierbare en reden we door een ere haag van de wens ambulance. De kippenvel momenten volgde elkaar in rap tempo op.
Frietje
Na het feest op de Coolsingel zijn we door “verse” chauffeurs terug gereden naar Steenbergen waar we met familie nog een frietje hebben gegeten bij het Hoofdkantoor.
Hier werden ook de medailles overhandigd en heeft Michel de voorzittershamer overhandigd gekregen omdat hij het voorzitterschap van Ineke over heeft genomen.
Zij sprak het team voor de laatste keer toe en eindigde haar verhaal met de woorden: “Meedoen aan de Roparun is in alle opzichten bijzonder. Een sportieve topprestatie vol saamhorigheid, humor en doorzettingsvermogen.” Verder sprak ze de wens uit dat we de team spirit zoals die nu is behouden.
Dankbaar
We zijn met z’n allen vol goede moed aan dit weekend begonnen en hebben deze met het hele team feestelijk afgesloten.
De Stonemountainrunners zijn zeer dankbaar voor alle sponsoren die dit mogelijk hebben gemaakt. Voor de trouwe achterban die ons hebben gevolgd, motiveerden en aanmoedigden. Voor de zon die ongenadig fel bleef schijnen. Voor de team prestatie die we met z’n allen hebben volbracht. Voor het lachen en voor de tranen.
Moe maar voldaan zijn we allemaal naar huis gegaan. Om alles nog eens de revue te laten passeren én om alvast te gaan dromen over het Roparun weekend in 2027.”





