Vierde American Day in Kruisland
KRUISLAND – Namens het organiserend comité van American Day laat Edwin Maas weten dat er een flinke drukte wordt verwacht op zondag 30 juni. Dan vindt op de markt en in het centrum van Kruisland de vierde editie van de American Day plaats. Het evenement gaat om 13:00 uur van start.
Naast een aantal standjes en een presentatie van oldtimers op de Markt in Kruisland zullen voor de kinderen enkele attracties worden opgesteld. Het publiek kan zich vermaken op de terrassen die een eigen buitenbar hebben. De Eightball Boppers vermaken de bezoekers muzikaal en BajoSound verzorgt tussen de optredens voor muziek. Parkeren kan in het gehele centrum, hiervoor zijn enkele straten speciaal ingericht.
Toegang tot het evenement dat die zondagmiddag tot 18:00 uur duurt is gratis. Dat geldt ook voor het parkeren. Op Facebook.com/americandaykruisland wordt nadere informatie gegeven.
