Foto: Stichting Karnaval Steenbergen
Foto: Stichting Karnaval Steenbergen

Bietboeren en Meerminnen genieten van ‘55+ Ouwerenmiddag’

STRIENESTAD - Elk jaar organiseert de SKS de ‘55+ Ouwerenmiddag’, een middag speciaal voor de oudere carnavalsvierders. Zo ook dit jaar: afgelopen zaterdag zat de zaal van ‘t Cromwiel weer vol met bezoekers die genoten van de meest uiteenlopende acts en optredens.

Om 13.00 uur stonden de eerste bezoekers al voor de deur, waar ze hartelijk verwelkomd door een afvaardiging van theatergroep Cameleon. Toen een halfuurtje later orkest Divertimento de eerste noten speelde zat de sfeer er al goed in bij de ruim 100 bezoekers. Met het speciale karnevalsrepertoire zette het orkest onder leiding van Walter Siol meteen de toon voor een middag vol optredens. Die waren er van onder andere een speciaal gelegenheidskoor van Onze Stede en een delegatie van theatergroep Cameleon. Menig polonaise doorkruiste hossend de bomvolle zaal. Ook Prins Strienius VI en zijn gevolg kwamen langs om net als de bezoekers te genieten van de optredens en de leut. 

Consternatie

De middag verliep uitstekend en alle bezoekers hadden het zichtbaar naar hun zin. Een enkele omgewisselde rollator zorgde wel voor enige consternatie, maar na een snelle autorit en een wisseltruc was dat probleem opgelost. Zo verlieten ook de laatste bezoekers de zaal met een grote glimlach. 

SKS laat weten de sponsoren en artiesten te willen bedanken en kijkt al uit naar een nieuwe editie volgend jaar. Als die middag even gezellig is als die van dit jaar belooft ook die editie weer een leutig feest te worden. 

Afbeelding
Foto: Stichting Karnaval Steenbergen