Afbeelding

KBO-Dinteloord organiseert novemberactiviteiten

DINTELOORD - November wordt een drukke maand voor leden van KBO-Dinteloord en geïnteresseerden uit de omgeving. De ouderenbond organiseert uiteenlopende activiteiten voor senioren, van een koffieochtend in het gemeentehuis in Steenbergen tot een bezoek van de goedheiligman.

Op donderdag 14 november trapt de KBO de activiteitenmaand af met een koffieochtend, die zal duren van 10.00 uur tot 11.30 uur. Geïnteresseerden zijn welkom in het gemeentehuis van Steenbergen om bij te praten onder het genot van een kopje koffie of thee met iets lekkers. De ochtend is vrij toegankelijk: opgeven is wel noodzakelijk en kan tot uiterlijk 10 november. 

Seniorenquiz

Op zaterdag 16 november kan er vanaf 14.00 uur deelgenomen worden aan een seniorenquiz in het Dorpshuis. Toegang is gratis voor leden van KBO-Dinteloord, niet-leden betalen €2,50. De quiz wordt gespeeld in teams van minimaal 1 persoon en maximaal 5 personen. De rondes bestaan ieder uit tien vragen die kunnen gaan over uiteenlopende onderwerpen. Geïnteresseerden kunnen zich tot 12 november aanstaande aanmelden. 

De Sint op bezoek

Op donderdag 21 november brengt Sinterklaas met twee pieten een bezoek aan het Dorpshuis tijdens de jaarlijkse Sinterklaasmiddag. De theaterzaal gaat om 13.00 uur open, waar men wordt ontvangen met koffie of thee en een lekkernij. Tussen 13.30 en 14.00 uur komt de goedheiligman langs en vervolgens wordt er een Sinterklaasbingo gespeeld. Deelname kost €15,- voor leden, introducees zijn welkom en betalen €17,50. Aanmelden is verplicht en dient voor 15 november te gebeuren.